Πρόσω Ολοταχώς

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

Γενικό ψηφοδέλτιο Σύνολο
1 ΓΚΟΤΣΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ του Χρήστου 464
2 ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη 458
3 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Δημητρίου 357
4 ΣΟΥΠΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γεωργίου 351
5 ΠΑΛΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Στυλιανού 316
6 ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Βασιλείου 299
7 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ηλία 258
8 ΤΣΟΥΡΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου 254
9 ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου 245
10 ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Παντελή 231
11 ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Εμμανουήλ 215
12 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βάγιου 214
13 ΚΥΡΙΑΖΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ανδρέα 208
14 ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Χρήστου 206
15 ΠΕΤΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνα 201
16 ΖΑΡΑΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νεκταρίου 187
17 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Αριστείδη 168
18 ΓΚΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Δημητρίου 145
19 ΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου 144
20 ΛΑΔΑ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ του Δημητρίου 141
21 ΠΡΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου 141
22 ΚΟΥΜΠΕΝΑ-ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Σώζων 139
23 ΜΑΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΛΑΡΟΣ) του Μιχαήλ 138
24 ΚΑΠΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου 124
25 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου 121
26 ΚΑΒΑΣΙΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ανδρέα 117
27 ΓΕΛΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη 116
28 ΛΕΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ του Σωτηρίου 101
29 ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη 88
30 ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σάββα 81
31 ΤΡΙΜΗ ΣΩΖΙΑ του Ιωάννη 76
32 ΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου 74
33 ΠΕΡΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη 73
34 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Μόσχου 72
35 ΤΑΠΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αναστασίου 57
36 ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΑ του Γεωργίου 50
37 ΚΑΤΣΟΥΛΗ-ΚΑΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 41
38 ΚΑΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Σπυρίδωνα 39
39 ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Σιδέρη 31
40 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Γεωργίου 24
41 ΜΟΙΡΑ ΦΛΩΡΑ του Παναγιώτη 22
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΓΙΝΑΣ
1 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού 551
2 ΚΡΕΟΥΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΝΙΚΟΛΕΑ) συζ. Νικολάου 333
3 ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευσταθίου 226
4 ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη 207
5 ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Ιωάννη 135
6 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου 81
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΕΟΣ
1 ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ(ΑΡΩΜΑ) του Παναγιώτη 113
2 ΓΡΥΠΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του Αντωνίου 112
3 ΤΣΟΥΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Νικολάου 104
4 ΚΑΦΕΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ συζ. Βασιλείου 82
5 ΛΥΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου 70
6 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Πασχάλη 24
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 ΚΑΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα 141
2 ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σταύρου 113
3 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του Δημητρίου 107
4 ΛΥΤΡΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου 82
5 ΜΕΝΤΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του Φραγκίσκου 31
6 ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ(ΠΟΠΗ) του Διονυσίου 26
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΑΓΡΟΥ
1 ΛΑΛΑΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Παύλου 179
2 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου 140
3 ΓΑΛΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αργυρίου 120
4 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του Ευαγγέλου 85
5 ΓΙΑΝΝΟΥ –ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του Ανδρέα 18
6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Διονυσίου 44

 

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

Παναγιώτης Γρηγορόπουλος

Υποψήφιος Δήμαρχος Αίγινας

ΓΕΝΙΚΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  του Μόσχου – Θεολόγος
  2. ΓΕΛΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Ιωάννη – Επιχειρηματίας
  3. ΓΚΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  του Δημητρίου – Κοινωνική Λειτουργός
  4. ΓΚΟΤΣΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ  του Χρήστου – τέως Δήμαρχος
  5. ΖΑΡΑΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του Νεκταρίου – Οικονομικά
  6. ΚΑΒΑΣΙΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ  του Ανδρέα – Αυτοκινητιστής
  7. ΚΑΠΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Χρήστου – Επιχειρηματίας
  8. ΚΑΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Σπυρίδωνα – Επιχειρηματίας
  9. ΚΑΤΣΟΥΛΗ-ΚΑΠΠΟΥ  ΕΛΕΝΗ  του  Γεωργίου – Οικιακά
  10. ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ  του Βασιλείου – Επιχειρηματίας
  11. ΚΟΥΜΠΕΝΑ-ΣΥΜΕΩΝΑΚΗ  ΕΛΕΝΗ  του  Σώζων – Οικιακά
  12. ΚΥΡΙΑΖΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ανδρέα Σύμβουλος – Επιχειρήσεων
  13. ΛΑΔΑ  ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ  του  Δημητρίου – Κοινωνιολόγος
  14. ΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ  του  Νικολάου – Επιχειρηματίας
  15. ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  του Δημητρίου – Επιχειρηματίας
  16. ΛΕΟΥΣΗ  ΣΟΦΙΑ  του  Σωτηρίου – Λογίστρια
  17. ΜΑΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΛΑΡΟΣ)  του  Μιχαήλ – Υπάλληλος ΕΣΥ
  18. ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ  του Χρήστου – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  19. ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Παντελή – Επιχειρηματίας
  20. ΜΟΙΡΑ ΦΛΩΡΑ του Παναγιώτη – Επιχειρηματίας
  21. ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  Ιωάννη – Επιχειρηματίας
  22. ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΑ  του  Γεωργίου – Γυμνάστρια
  23. ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  Σάββα – Συνταξιούχος ΕΣΥ
  24. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Ηλία – Συνταξιούχος ΟΤΑ
  25. ΠΑΛΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  του Στυλιανού – Συνταξιούχος
  26. ΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  του Βασιλείου – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  27. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του  Αριστείδη – Αγρότης
  28. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ  του  Γεωργίου – Γυμναστής
  29. ΠΕΡΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  του  Ιωάννη – Επιχειρηματίας
  30. ΠΕΤΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του Σπυρίδωνα – Ηλεκτρολόγος
  31. ΠΡΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Δημητρίου – Αρχιπλοίαρχος Ε.Ν
  32. ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  του Βάγιου – Εργολάβος Οικοδομών
  33. ΣΟΥΠΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του  Γεωργίου – Ιατρός
  34. ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του Γεωργίου – Συνταξιούχος ΕΛ.ΑΣ
  35. ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  του  Εμμανουήλ – Επιχειρηματίας
  36. ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη – Ασφαλιστής
  37. ΤΑΠΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  του Αναστασίου – Επιχειρηματίας
  38. ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ  του  Σιδέρη – Βρεφονηπιαγωγός
  39. ΤΡΙΜΗ ΣΩΖΙΑ  του  Ιωάννη – Οικιακά
  40. ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Κωνσταντίνου – Αρχιπλοίαρχος Λ.Σ ε.α
  41. ΤΣΟΥΡΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ  του Κωνσταντίνου – Εργολάβος Οικοδομών

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΓΙΝΑΣ

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του Ευσταθίου – Δικηγόρος
  2. ΖΑΜΠΕΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Γεωργίου – Γυμναστής
  3. ΚΡΕΟΥΖΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΝΙΚΟΛΕΑ) συζ. Νικολάου – Συνταξιούχος ΤΕΒΕ
  4. ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Στυλιανού – Επιχειρηματίας
  5. ΜΑΡΙΝΑΚΗ  ΣΟΦΙΑ  του  Ιωάννη – Αισθητικός
  6. ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ  του Ιωάννη – Ιδιωτική Υπάλληλος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΕΟΣ

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Πασχάλη – Αρχιπλοίαρχος Π.Ν ε.α
  2. ΓΡΥΠΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του Αντωνίου – Χωματουργικά
  3. ΚΑΦΕΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ συζ. Βασιλείου – Συμβασιούχος ΟΤΑ
  4. ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ(ΑΡΩΜΑ) του Παναγιώτη – Επιχειρηματίας
  5. ΛΥΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου – Συμβασιούχος ΟΤΑ
  6. ΤΣΟΥΡΗ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  του  Νικολάου – Οικιακά

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΨΕΛΗΣ

  1. ΚΑΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα – Συνταξιούχος
  2. ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ(ΠΟΠΗ)  του Διονυσίου – Ξενοδοχοϋπάλληλος
  3. ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  Σταύρου – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  4. ΛΥΤΡΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ  του Νικολάου – Συνταξιούχος ΕΛ.ΑΣ
  5. ΜΕΝΤΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του Φραγκίσκου – Ιδιωτική Υπάλληλος
  6. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ   του  Δημητρίου – Ιδιωτικός Υπάλληλος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΑΓΡΟΥ

  1. ΓΑΛΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  του  Αργυρίου – Συνταξιούχος
  2. ΓΙΑΝΝΟΥ –ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ  ΟΥΡΑΝΙΑ  του Ανδρέα – Ιδιωτική Υπάλληλος
  3. ΚΡΗΤΙΚΟΥ  ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ  του  Ευαγγέλου – Ιδιωτική Υπάλληλος
  4. ΛΑΛΑΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Παύλου – Επιχειρηματίας
  5. ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Χρήστου – Εργολάβος Οικοδομών
  6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Διονυσίου – Ιδιωτική Υπάλληλος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ

  1. ΑΜΑΦΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  του Ανάργυρου – Επιχειρηματίας
  2. ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ  του Σταμάτη – Ιδιωτικός Υπάλληλος
  3. ΜΟΥΡΤΖΗ ΑΘΗΝΑ  του Σώζων – Οικιακά
  4. ΜΟΥΡΤΖΗ ΜΑΡΔΙΚΟΥΛΑ  του Ιωάννη – Οικιακά
Advertisements

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s